Čas na serveru 08:18:21

Jaroslav Panuška
Bouřkové mraky

Id: 133907

Bouřkové mraky

  •  / Bouřkové mraky / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika/kvaš/pastelka, signováno vpravo dole, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1996x

Vyvolávací cena:

6 601