Čas na serveru 09:21:50

Jaroslav Panuška
Bouřkový den

Id: 236202

Bouřkový den

  •  / Bouřkový den / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2473x

Vyvolávací cena:
3 800

16 500