Čas na serveru 10:28:07

Jaroslav Panuška
Březový háj

Id: 208801

Březový háj

  •  / Březový háj / Jaroslav Panuška

olej/lepenka, rozměr viditelný 46 x 61 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, malba lokálně poškozena

zobrazeno: 1966x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 69