Čas na serveru 01:01:46

Jaroslav Panuška
Červánky

Id: 121204

Červánky

  •  / Červánky / Jaroslav Panuška

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 47 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, drobně poškozený rám, obraz v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3261x

Vyvolávací cena:

27 000