Čas na serveru 07:01:07

Jaroslav Panuška
Český dvorec

Id: 2092

Český dvorec

  •  / Český dvorec / Jaroslav Panuška

kvaš/karton, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, těsně po roce 1900, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3070x

Vyvolávací cena:

17 600