Čas na serveru 11:39:35

Jaroslav Panuška
Chaloupka ve stráni

Id: 181406

Chaloupka ve stráni

  •  / Chaloupka ve stráni / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 35,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1860x

Vyvolávací cena:

11 500