Čas na serveru 14:34:24

Jaroslav Panuška
Divoká řeka

Id: 166612

Divoká řeka

  •  / Divoká řeka / Jaroslav Panuška

olej/překližka, rozměr 43 x 60 cm, signováno monogramem vpravo dole, doba vzniku kolem 1905-07, poškozený rám, obraz byl vystaven na Výstavě Jaroslava Panušky v Galerii města Trutnova v roce 2018, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1803x

Vyvolávací cena:

12 000