Čas na serveru 05:41:16

Jaroslav Panuška
Dračí hrádek

Id: 400302

Dračí hrádek

  •  / Dračí hrádek / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr cca 31 x 41 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2519x

Vyvolávací cena:

27 000