Čas na serveru 05:21:01

Jaroslav Panuška
Dračí zuby

Id: 181901

Dračí zuby

  •  / Dračí zuby / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr cca 44 x 52 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1915, dekorativně adjustováno, malba poškozena - prasklý karton v levém horním rohu

zobrazeno: 1828x

Vyvolávací cena:

10 500