Čas na serveru 02:13:22

Jaroslav Panuška
Duch přichází

Id: 132801

Duch přichází

  •  / Duch přichází / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr kresby 15,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5183x

Vyvolávací cena:

61 500

Příhozy: 74