Čas na serveru 15:55:05

Jaroslav Panuška
Duch přichází

Id: 132801

Duch přichází

  •  / Duch přichází / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr kresby 15,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 7054x

Vyvolávací cena:

61 500

Příhozy: 74