Čas na serveru 15:36:16

Jaroslav Panuška
Havrani na sněhu

Id: 740

Havrani na sněhu

  •  / Havrani na sněhu / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 16,5 cm, signováno vlevo dole Panuška, datováno 1944, paspartováno, zaskleno, nečistoty pod sklem, původní stav viz foto

zobrazeno: 3396x

Vyvolávací cena:
1 800

3 800