Čas na serveru 03:37:22

Jaroslav Panuška
Horský potok

Id: 89

Horský potok

  •  / Horský potok / Jaroslav Panuška
  • Jaroslav Panuška - Horský potok / Horský potok / Jaroslav Panuška

olej/plátno, rozměr plátna 75 x 105 cm, signováno PD, obraz i rám v perfektním stavu, konzultováno s PhDr. M. Zachařem

zobrazeno: 6765x

Vyvolávací cena:
85 000

98 001