Čas na serveru 12:44:50

Jaroslav Panuška
Hvězdy nad chalupami

Id: 859

Hvězdy nad chalupami

  •  / Hvězdy nad chalupami / Jaroslav Panuška

akvarel/papír, rozměr malby 35 x 49 cm, signováno vpravo dole PANUŠKA, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3017x

Vyvolávací cena:

18.3.2014, 20:45:00

6.3.2014 9:53 6 500 Kč