Čas na serveru 09:23:15

Jaroslav Panuška
Kaplička na kopci

Id: 307001

Kaplička na kopci

  •  / Kaplička na kopci / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 21,5 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený levý spodní roh, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2158x

Vyvolávací cena:

23 000