Čas na serveru 23:51:34

Jaroslav Panuška
Krajina před bouří

Id: 464403

Krajina před bouří

  •  / Krajina před bouří / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 23 x 33 cm, značeno vpravo dole, popsáno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5130x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 48