Čas na serveru 02:14:39

Jaroslav Panuška
Lekníny

Id: 480201

Lekníny

  •  / Lekníny / Jaroslav Panuška

olej/překližka, rozměr 36 x 51 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5550x

Vyvolávací cena:

38 100

Příhozy: 49