Čas na serveru 07:35:48

Jaroslav Panuška
Muchomůrky

Id: 422601

Muchomůrky

  •  / Muchomůrky / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1462x

Vyvolávací cena:

62 000