Čas na serveru 14:17:05

Jaroslav Panuška
Na břehu

Id: 201901

Na břehu

  •  / Na břehu / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 30 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování, publikováno Zlatá Praha ročník 19, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 6887x

Vyvolávací cena:

147 000

Příhozy: 63