Čas na serveru 23:59:02

Jaroslav Panuška
Na Floriánku v Lipnici

Id: 490701

Na Floriánku v Lipnici

  •  / Na Floriánku v Lipnici / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 37 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně razítko Choděrovy galerie. Zobrazen dům, kde Jaroslav Hašek napsal podstatnou část románu Osudy dobrého vojáka Švejka (Jaroslav Panuška Haška do Lipnice přivedl), konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1666x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 63