Čas na serveru 05:30:11

Jaroslav Panuška
Na návsi

Id: 198204

Na návsi

  •  / Na návsi / Jaroslav Panuška

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1931x

Vyvolávací cena:

12 000