Čas na serveru 01:44:55

Jaroslav Panuška
Neolitické chalupy

Id: 453301

Neolitické chalupy

  •  / Neolitické chalupy / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 23 x 33 cm, značeno tužkou vlevo dole a vpravo dole monogram, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 8213x

Vyvolávací cena:

9 000