Čas na serveru 01:19:58

Jaroslav Panuška
Od vody

Id: 124619

Od vody

  •  / Od vody / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3253x

Vyvolávací cena:

3 200