Čas na serveru 00:27:21

Jaroslav Panuška
Opuštěný mlýn

Id: 1668

Opuštěný mlýn

  •  / Opuštěný mlýn / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika/dřevěná deska, rozměr 24,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3171x

Vyvolávací cena:
4 900

9 600