Čas na serveru 23:18:48

Jaroslav Panuška
Pohádkový motiv

Id: 360406

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Jaroslav Panuška

akvarel/papír, rozměr listu 15 x 11 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2102x

Vyvolávací cena:

13 000