Čas na serveru 22:05:10

Jaroslav Panuška
Pohanské obětiště

Id: 1781

Pohanské obětiště

  •  / Pohanské obětiště / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 5291x

Vyvolávací cena:

23 000