Čas na serveru 18:57:11

Jaroslav Panuška
Příchod upírů

Id: 206602

Příchod upírů

  •  / Příchod upírů / Jaroslav Panuška

barevná kresba tuží/kombinována technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 35 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole číslováno, 19. století, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 16644x

Vyvolávací cena:

81 000

Účastníci: 19

Příhozy: 93