Čas na serveru 02:02:08

Jaroslav Panuška
Příchod upírů

Id: 206602

Příchod upírů

  •  / Příchod upírů / Jaroslav Panuška

barevná kresna tuží/kombinována technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 35 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole číslováno, 19. století, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4909x

Vyvolávací cena:

32 000

2019,10-1,08,21,20,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu