Čas na serveru 03:51:46

Jaroslav Panuška
Roubneky

Id: 169602

Roubneky

  •  / Roubneky / Jaroslav Panuška

tempera/lepenka, rozměr 33 x 31 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, lokální poškození v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3196x

Vyvolávací cena:

12 000