Čas na serveru 16:13:21

Jaroslav Panuška
Rozkvetlá louka

Id: 407101

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Jaroslav Panuška

olej/karton fixovaný na sololitu, rozměr 19,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3141x

Vyvolávací cena:

27 000