Čas na serveru 16:16:27

Jaroslav Panuška
Rozkvetlá louka

Id: 177801

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Jaroslav Panuška

olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3620x

Vyvolávací cena:

37 000