Čas na serveru 06:03:58

Jaroslav Panuška
Rozkvetlá mez

Id: 290

Rozkvetlá mez

  •  / Rozkvetlá mez / Jaroslav Panuška

olej/plátno, rozměr plátna 61 x 76 cm, signováno vpravo dole, původní stav, drobné poškození malby, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 5409x

Vyvolávací cena:
18 000

43 000