Čas na serveru 08:37:21

Jaroslav Panuška
Rozkvetlý vrch

Id: 328001

Rozkvetlý vrch

  •  / Rozkvetlý vrch / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 17238x

Vyvolávací cena:
4 800

62 000

Účastníci: 28

Příhozy: 75