Čas na serveru 15:51:12

Jaroslav Panuška
Ruina

Id: 19105

Ruina

  •  / Ruina / Jaroslav Panuška
  •  / Ruina / Jaroslav Panuška
  •  / Ruina / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24,5 cm, značeno monogramem P vpravo dole, lehce zmačkaný papír, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1910x

Vyvolávací cena:
1 600

3 600