Čas na serveru 23:37:46

Jaroslav Panuška
Ruina

Id: 46203

Ruina

  •  / Ruina / Jaroslav Panuška
  •  / Ruina / Jaroslav Panuška
  •  / Ruina / Jaroslav Panuška

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3179x

Vyvolávací cena:

19 500

Příhozy: 68