Čas na serveru 13:15:43

Jaroslav Panuška
Setkání s duchem

Id: 58001

Setkání s duchem

  •  / Setkání s duchem / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika/papír, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, zaskleno, obraz i rám v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 13794x

Vyvolávací cena:

117 000

Příhozy: 111