Čas na serveru 16:34:34

Jaroslav Panuška
Stará chaloupka

Id: 73602

Stará chaloupka

  •  / Stará chaloupka / Jaroslav Panuška

kresba tužkou, rozměr ve výřezu 18,5 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2138x

Vyvolávací cena:
800

1 700