Čas na serveru 03:19:39

Jaroslav Panuška
Stará hospoda v Mnichově Hradišti

Id: 476004

  •  / Stará hospoda v Mnichově Hradišti / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika, akvarel/papír, rozměr 12,5 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2122x

Vyvolávací cena:

20 000