Čas na serveru 04:37:02

Jaroslav Panuška
Starý mlýn

Id: 346704

Starý mlýn

  •  / Starý mlýn / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 43,5 x 58 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, lepenka zvlněná

zobrazeno: 5729x

Vyvolávací cena:

30 000