Čas na serveru 18:03:22

Jaroslav Panuška
Studie vodníka

Id: 105901

Studie vodníka

  •  / Studie vodníka / Jaroslav Panuška

akvarel/lepenka, rozměr 32 x 46 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 8129x

Vyvolávací cena:
12 000

51 000

Příhozy: 51