Čas na serveru 08:09:37

Jaroslav Panuška
V rákosí

Id: 420303

V rákosí

  •  / V rákosí / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 13 x 18 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1189x

Vyvolávací cena:

27 000

Příhozy: 58