Čas na serveru 11:51:40

Jaroslav Panuška
V rákosí

Id: 21607

V rákosí

  •  / V rákosí / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, rané odbodí, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3047x

Vyvolávací cena:

21 000