Čas na serveru 07:42:46

Jaroslav Panuška
Valečov

Id: 464404

Valečov

  •  / Valečov / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika, tempera/olej/karton, rozměr 65 x 49 cm, značeno vlevo dole, popsáno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2915x

Vyvolávací cena:

91 000

Účastníci: 18

Příhozy: 76