Čas na serveru 14:32:45

Jaroslav Panuška
Větrný mlýn

Id: 252106

Větrný mlýn

  •  / Větrný mlýn / Jaroslav Panuška

olej/lepenka, rozměr viditelný 24,5 x 34 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2382x

Vyvolávací cena:

18 000