Čas na serveru 14:13:26

Jaroslav Panuška
Větrný podzim

Id: 138301

Větrný podzim

  •  / Větrný podzim / Jaroslav Panuška

olej/plátno, rozměr 76 x 105 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2787x

Vyvolávací cena:
11 000

68 000

Příhozy: 68