Čas na serveru 07:46:12

Jaroslav Panuška
Vodník

Id: 170201

Vodník

  •  / Vodník / Jaroslav Panuška
  •  / Vodník / Jaroslav Panuška
  •  / Vodník / Jaroslav Panuška

uhlová tužka/papír, rozměr ve výřezu 34 x 26 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5399x

Vyvolávací cena:

22 000