Čas na serveru 06:07:32

Jaroslav Panuška
Vodník na vrbě

Id: 211101

Vodník na vrbě

  •  / Vodník na vrbě / Jaroslav Panuška

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2788x

Vyvolávací cena:

15 000