Čas na serveru 20:55:43

Jaroslav Panuška
Západ slunce

Id: 93801

Západ slunce

  •  / Západ slunce / Jaroslav Panuška

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, kolem roku 1908, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 7530x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 49