Čas na serveru 21:47:02

Jaroslav Panuška
Zapadané chaloupky

Id: 85505

Zapadané chaloupky

  •  / Zapadané chaloupky / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2063x

Vyvolávací cena: