Čas na serveru 00:17:48

Jaroslav Panuška
Zarostlý rybník

Id: 92301

Zarostlý rybník

  •  / Zarostlý rybník / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6278x

Vyvolávací cena:
15 000

245 000

Příhozy: 93