Čas na serveru 15:43:24

Znalec na telefonu 602 308 275

Jaroslav Panuška
Zarostlý rybník

Id: 92301

Zarostlý rybník

  •  / Zarostlý rybník / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1468x

Vyvolávací cena:
15 000

53 000

2017,09-1,07,20,24,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu