Čas na serveru 00:48:54

Jaroslav Panuška
Zima v horách

Id: 145511

Zima v horách

  •  / Zima v horách / Jaroslav Panuška

olej/plátno, rozměr 66 x 91 cm, signováno vpravo dole, v minulosti rentoilováno, dekorativně rámováno

zobrazeno: 3247x

Vyvolávací cena:
6 000

56 000

Příhozy: 57