Čas na serveru 12:30:41

Jaroslav Panuška
Zimní chalupa ze Štramberka

Id: 214701

Zimní chalupa ze Štramberka

  •  / Zimní chalupa ze Štramberka / Jaroslav Panuška

olej/plátno, rozměr 40 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, malba lokálně vypadaná, variace obrazu publikována v Soupisu autora od Jiřího Valečky viz. foto

zobrazeno: 3306x

Vyvolávací cena:

17 166